| Uygulama | Madencilik, Tünelcilik, İnşaat vb. |
|---|---|
| CRI | Ra>80 |
| Ana ışığın gücü | 1,3 W |
| Voltaj | 3.7v |
| Özellikler | Yüksek verimlilik, enerji tasarrufu, uzun ömür |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-+50℃ |
|---|---|
| Voltaj | AC85-265V |
| Uygulama | Madencilik, Tünelcilik, İnşaat vb. |
| Garanti | 2-5 Yıl |
| Özellikler | Yüksek verimlilik, enerji tasarrufu, uzun ömür |
| Ağırlık | 418g |
|---|---|
| Su geçirmez | IP67 |
| aydınlatma derecesi | 10000 lüks |
| Güç | 1,67 W |
| Çizgi açısı | 90 derece |
| aydınlatma derecesi | 15000 lüks |
|---|---|
| Işık kaynağı | 1 Ana Işık 2 Yardımcı Işık |
| Pil Kapasitesi | 6.6Ah Li-ion pil paketi |
| Sürekli çalışma süresi | 13 - 16 Saat |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Model numarası | GL-T666 |
|---|---|
| Işık kaynağı | bir ana ışık |
| Yaşam süresi | 100000 saat |
| Çalışma süresi | Saat dokuzda. |
| Ağırlık | 360g |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık ve İki yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 7800mAh Li-Ion Pil Paketi 18650 |
| Ana Işık Akımı | 450mA |
| aydınlık | 216 lümen |
| Parlaklık | 12000lux |
| Light source | One main light & two auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7800mAh Li-Ion battery pack 18650 |
| Main light current | 450mA |
| Illuminous | 216Lum |
| Brightness | 12000Lux |
| Model numarası | GL-XLM-0414-8W-70-AC220V |
|---|---|
| Işık kaynağı | SMD2835 |
| güç/m | 8W/M |
| Yaşam süresi | 5 yıl |
| Çalışma süresi | 50000 |
| Model numarası | GL-XLM-0414-8W-70-AC220V |
|---|---|
| Işık kaynağı | SMD2835 |
| güç/m | 8W/M |
| Yaşam süresi | 5 yıl |
| Çalışma süresi | 50000 |
| Model numarası | GL-XLM-0414-8W-70-AC220V |
|---|---|
| Işık kaynağı | SMD2835 |
| güç/m | 8W/M |
| Yaşam süresi | 5 yıl |
| Çalışma süresi | 50000 |