| aydınlatma derecesi | 15000 lüks |
|---|---|
| Işık kaynağı | 1 Ana Işık 2 Yardımcı Işık |
| Pil Kapasitesi | 6.6Ah Li-ion pil paketi |
| Sürekli çalışma süresi | 13 - 16 Saat |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Model NO. | GL-T666(A/B) |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık cree |
| Pil Kapasitesi | 3,2Ah şarj edilebilir li-ion pil 18650 |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Güçlü ışık akımı | 760mA |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Akü kapasitesi | 7800mAh Li-Ion Pil Paketi 18650 |
| Yardımcı LED süresi | >60 saat |
| IP sınıfı | su geçirmez IP68 |
| Su geçirmez seviye | IP68 |
| aydınlık | 96 lum |
|---|---|
| Güç | 100W |
| Ana ışık gücü | 1.1W |
| Aydınlık | 232 lum |
| Ömür | 100000 saat |
| Başvuru | Madencilik, İnşaat, Endüstriyel vb. |
|---|---|
| Model numarası | GL-T666 |
| Ayarlanabilir açı | 90 derece |
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| aydınlatma derecesi | 10000lüks |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | Çin |
| Modeli | GL2.5-C Kablosuz Başlık Lambası |
|---|---|
| Parlaklık | 10000lüks |
| aydınlık | 143 lümen |
| Ana ışığın gücü | 1.1W |
| Ana Işık Akımı | 300mA |
| Modeli | GS12-A Yarı Kablolu Başlık Lambası |
|---|---|
| Parlaklık | 15000 lüks - 25000 lüks |
| Ana ışığın gücü | 1,5W - 3W |
| Ana Işık Akımı | 450ma |
| Pil Kapasitesi | 6.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| Ürün Adı | LED madencilik lambası |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Ana Işık Akımı | 400mA - 800mA |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| Ürün Adı | Kömür madencileri kafa lambası |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-Aux-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |