| Ürün Adı | LED |
|---|---|
| Ip derecesi | IP67 |
| Işık akışı | 96lm |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-+50℃ |
| Malzeme | ABS |
| Ürün Adı | 10000lux Kapak Lambası Kask Lambası |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 6,6 Ah |
| Çarpma dayanıklılığı | ≥1,5 m |
| Işık kaynağı | LED |
| Malzeme | ABS |
| Voltaj | AC85-265V |
|---|---|
| Uygulama | Madencilik, Tünelcilik, İnşaat vb. |
| Işık kaynağı | LED |
| Garanti | 2-5 Yıl |
| Işık akışı | 1000-10000lm |