| Başvuru | Madencilik, inşaat, endüstriyel alanlar |
|---|---|
| Pil tipi | Lityum iyonu |
| Garanti | 2 yıl |
| Ana LED süresi | 16-18 saat |
| Ayarlanabilir lamba tutucu | 90 ° |
| Çalışma Zamanı | 13 saat - 15 saat |
|---|---|
| Güç | 10-100W |
| Kapasite | 6,6ah\7,8ah |
| Aydınlık | 169 lum |
| Ömür boyu | 100, 000 saat |
| Öğe Adı | GS12-A |
|---|---|
| Ana ışık parlaklığı | 15000 Lux - 25000 Lux |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Pil döngüleri | 1200 çevrim |
| Lamba gövde malzemesi | Plastik |
| Renk | Şeffaf |
|---|---|
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| Kullanım | Endüstriyel, yangınla mücadele |
| Ömür boyu | 100, 000 saat |
| Süre | 16 saat |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Mont başına on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Özellikler | Enerji Tasarrufu, Uzun Ömür, Yüksek Parlaklık |
|---|---|
| Model numarası | GL2.5-A |
| Ana LED süresi | 16-18 saat |
| IP Sınıfı | su geçirmez IP68 |
| Sürekli çalışma süresi | 15 saat |
| Aydınlatma Süresi | 12 saat |
|---|---|
| Pil döngüleri | 1000 devir |
| Şok geçirmez | Evet |
| Başvuru | Madencilik, inşaat, endüstriyel |
| Ana ışık parlaklığı | 23000 lüks |
| Işık kaynağı | bir ana ışık altı yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 3.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 300mA |
| Ana ışığın gücü | 1.1W |