| Akü kapasitesi | 7AH şarj edilebilir pil |
|---|---|
| Lamba Gövde Malzemesi | Plastik |
| Sürekli çalışma süresi | >15 |
| Garanti | 3-5 yıl |
| Model numarası | GLC12-A |
| Giriş voltajı | AC85-265V |
|---|---|
| Ürün adı | LED madencilik lambaları |
| Pil döngüleri | 1200 çevrim |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Su Geçirmez Seviye | IP67 |
| Ürün Adı | Madenci baş lambası |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Ana Işık Akımı | 400mA - 800mA |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| Ürün Adı | LED madencilik lambası |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Ana Işık Akımı | 400mA - 800mA |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| Ürün Adı | Madenci Farı |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Ana Işık Akımı | 400mA - 800mA |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| Ürün Adı | Güvenlik Madencileri LED Kap lambası |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Ana Işık Akımı | 400mA - 800mA |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| Ürün Adı | madencilik baş lambası kablosuz |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki 2 yardımcı ışık |
| Ana Işık Akımı | 400mA - 800mA |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| Ürün Adı | 25000lux led akülü madenci lambası |
|---|---|
| Lümen | 385 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Zayıf çalışma-güçlü-yardımcı-SOS 5 aydınlatma modu |
| Güç | 2,96W |
| Ürün Adı | 15000lux led kablosuz madenci lambası |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Model numarası | GLC-6 |
|---|---|
| Uygulama | Madencilik, Tünelcilik, İnşaat vb. |
| Su geçirmezlik Seviyesi | IP68 |
| Ürün Adı | GLC-6 |
| Süre Süre | 16 saat |