| Voltaj | AC85-265V |
|---|---|
| Uygulama | Madencilik, Tünelcilik, İnşaat vb. |
| Işık kaynağı | LED |
| Garanti | 2-5 Yıl |
| Işık akışı | 1000-10000lm |
| Ambalaj bilgileri | Bir lamba ve kullanım kılavuzu |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | L/C, Western Union, T/T, Paypal |
| Yetenek temini | 10000 adet/ay |
| Menşe yeri | Çin Şenzen |
| Light source | 1pc main light, 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh Li-ion battery pack 18650 |
| Main light current | 450mA |
| Main light power | 1.7W |
| Main light illuminous | 221 Lm |
| Light source | 1pc main light, 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh Li-ion battery pack 18650 |
| Main light current | 450mA |
| Main light power | 1.7W |
| Main light illuminous | 221 Lm |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | TT, PAYPAL, Western Union. |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, L/C |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | Çin |