| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | Banka havalesi, Western Union, Paypal |
| Yetenek temini | Mont başına on bin |
| Menşe yeri | Çin |
| Renk | Sarı mavi |
|---|---|
| Uygulama | Yeraltı Madenciliği, tünel açma, petrol ve gaz, endüstriyel aydınlatma |
| Çalışma zamanı | ≥13 Saat |
| Şarj Zamanı | ≤8 Saat |
| Çarpma dayanıklılığı | ≥1,5 m |
| Ürün Adı | KL5LM(A) kablolu madencilik kafa lambası |
|---|---|
| Güvenlik özellikleri | Aşırı şarj koruma, kısa devre koruma |
| Lümen | 216 Lümen |
| Ağırlık | 418g |
| Ana Işık Akımı | 450mA |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık ve altı yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 2200mAh şarj edilebilir Li-ion pil |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 230mA |
| Ana ışık Güç | 0,74W |
| Su geçirmez | IP68, 20M |
|---|---|
| Hizmet vermek | OEM/ODM mevcut |
| Pil | Lityum pili |
| Ana ışık parlaklığı | 15000 Lux - 25000 Lux |
| Ağırlık | 480G |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | Çin |
| Ürün Adı | Kablosuz kapağı lamba |
|---|---|
| Ana LED süresi | 15-18 saat. |
| Yardımcı LED süresi | >60 saat |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| Ürün Adı | hafif taşınabilir led madencilik ışığı |
|---|---|
| Lümen | 96 LUM |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux 2 aydınlatma modu |
| Güç | 0,74W |
| Ürün Adı | Yarı İpli Başlık Lambası |
|---|---|
| aydınlatma derecesi | 15000 lüks |
| Işık kaynağı | 1 Ana Işık 2 Yardımcı Işık |
| Pil Kapasitesi | 6.8Ah Li-ion Pil Paketi |
| Sürekli çalışma süresi | 13 - 15 Saat |