| aydınlatma derecesi | 15000 lüks |
|---|---|
| Işık kaynağı | 1 Ana Işık 2 Yardımcı Işık |
| Pil Kapasitesi | 6.6Ah Li-ion pil paketi |
| Sürekli çalışma süresi | 13 - 16 Saat |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Öğe Adı | GS12-A |
|---|---|
| Ana ışık parlaklığı | 15000 Lux - 25000 Lux |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Pil döngüleri | 1200 çevrim |
| Lamba gövde malzemesi | Plastik |
| Renk | Şeffaf |
|---|---|
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| Kullanım | Endüstriyel, yangınla mücadele |
| Ömür boyu | 100, 000 saat |
| Süre | 16 saat |
| Ana ışık parlaklığı | 5000 LÜKS |
|---|---|
| Cri | > 80 |
| Renk | Siyah |
| Suya Dayanıklılık | IP67 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ambalaj bilgileri | Düz nötr ambalaj |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union |
| Yetenek temini | Ayda 5000 Adet |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | GREEN LIGHTING |
| Ürün Adı | Kömür madencileri kafa lambası |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-Aux-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Ürün Adı | 15000lux led kablosuz madenci lambası |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Ürün Adı | Yeraltı madencilik şamandırağı |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Ürün Adı | GLT-2 Akülü Led Madenci Far Kablosuz |
|---|---|
| Lümen | 96 LUM |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux 2 aydınlatma modu |
| Güç | 0,74W |
| Türü | Yeraltı için madenci kapağı lambası |
|---|---|
| Parlaklık | 10000 lüks |
| Kullanımı | Endüstriyel, Kömür Madenleri, Madencilik, Acil Durum |
| Malzeme | ABS |
| Çizgi açısı | 120° |