| Güç | 3W |
|---|---|
| Işık Akısı | 348 lum |
| Düzenlenebilir Başbandı | Evet |
| Işın açısı | 120° |
| IP derecesi | su geçirmez IP68 |
| Güç | 3W |
|---|---|
| Işık Akısı | 348 lum |
| Düzenlenebilir Başbandı | Evet |
| Işın açısı | 120° |
| IP derecesi | su geçirmez IP68 |
| Paketleme Detayları | normal - güçlü - SOS |
|---|---|
| Güçlü ışık akımı | 760mA |
| Ana ışığın ömrü | 100000 saat |
| Su geçirmez sınıf | IP68 |
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ürün Adı | 15000lux led kablosuz madenci lambası |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Ürün Adı | 25000lux led akülü madenci lambası |
|---|---|
| Lümen | 385 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Zayıf çalışma-güçlü-yardımcı-SOS 5 aydınlatma modu |
| Güç | 2,96W |
| Ürün Adı | 15000lux led kablosuz madenci lambası |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Ürün Adı | Kömür madencileri kafa lambası |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-Aux-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Ürün Adı | 15000lux led kablosuz madenci lambası |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Ürün Adı | Şarjlı Akülü Maden Lambası |
|---|---|
| Lümen | 96 LUM |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux 2 aydınlatma modu |
| Güç | 0,74W |
| Ürün Adı | LED |
|---|---|
| Ip derecesi | IP67 |
| Işık akışı | 96lm |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-+50℃ |
| Malzeme | ABS |