| Model numarası | GL-T666 |
|---|---|
| Işık kaynağı | bir ana ışık |
| Yaşam süresi | 100000 saat |
| Çalışma süresi | Saat dokuzda. |
| Ağırlık | 360g |
| Model numarası | GL-T666 |
|---|---|
| Işık kaynağı | bir ana ışık |
| Yaşam süresi | 100000 saat |
| Çalışma süresi | Saat dokuzda. |
| Ağırlık | 360g |
| Model numarası | GL-XLM-0414-8W-70-AC220V |
|---|---|
| Işık kaynağı | SMD2835 |
| güç/m | 8W/M |
| Yaşam süresi | 5 yıl |
| Çalışma süresi | 50000 |
| Model numarası | GL-XLM-0414-8W-70-AC220V |
|---|---|
| Işık kaynağı | SMD2835 |
| güç/m | 8W/M |
| Yaşam süresi | 5 yıl |
| Çalışma süresi | 50000 |
| Model numarası | GL-XLM-0414-8W-70-AC220V |
|---|---|
| Işık kaynağı | SMD2835 |
| güç/m | 8W/M |
| Yaşam süresi | 5 yıl |
| Çalışma süresi | 50000 |
| Su Geçirmez Seviye | IP67 |
|---|---|
| Ana ışık parlaklığı | 25000 LÜKS |
| Ağırlık | 250 gram |
| Çalışma Zamanı | 12 saat |
| Işık akısı | 10000lm |
| aydınlık | 96 lum |
|---|---|
| Güç | 100W |
| Ana ışık gücü | 1.1W |
| Aydınlık | 232 lum |
| Ömür | 100000 saat |
| 1 metrelik parlaklık | 10000lüks |
|---|---|
| LED Güç | 3W |
| Zayıf ışık akımı | 260mA |
| Güçlü ışık akımı | 760mA |
| Paketleme Detayları | normal - güçlü - SOS |
| Işık kaynağı | SMD2835 |
|---|---|
| Aydınlatma çözümleri hizmeti | Aydınlatma ve devre tasarımı, Proje Kurulumu |
| IP Derecelendirmesi | IP68 |
| Giriş Gerilimi(V) | AC 110V ( ± %10) |
| Ambalaj bilgileri | Standart karton paketleme |
| Parlaklık | 7000Lux - 13000Lux - 20000Lux |
|---|---|
| aydınlık | 178lum - 232lum - 375lum |
| Ana ışığın gücü | 0,81W - 1,78W - 2,56W |
| Ana Işık Akımı | 200mA - 400mA - 800mA |
| Pil Kapasitesi | 6.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |