| Ürün Adı | Patlamaya Dayanıklı Madencilik Başlık Lambaları |
|---|---|
| Şarj Zamanı | 4 saat |
| Güç | 3W |
| Çizgi açısı | 120 derece |
| Montaj Seçenekleri | Kask Klipsi, Manyetik Taban |
| Battery type | Rechargeable 18650 battery |
|---|---|
| Sertifika | CE,EMC,FCC |
| Usage | Mining,Camping,Industrial,Emergency,fire fighting |
| Light source | Cree Led |
| Ip rating | IP68 |
| Çalışma süresi | 13-15 Saat |
|---|---|
| Pil türleri | Şarj edilebilir Lityum iyonlu pil |
| Parlaklık | 25000lüks |
| Pil Kaynağı | Panasonic |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Pil Türü | Li-ion pil |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 6800mAh |
| Şarj cihazı | USB şarjı, Kızak şarjı |
| Pil döngüleri | 1200 Döngü |
| fonksiyon | Madencilik Aydınlatma, endüstriyel, petrol, gaz |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 50°C |
|---|---|
| Malzeme | bilgisayar |
| Ana ışık parlaklığı | 25000 LÜKS |
| Ana ışık aydınlık | 348 ışık |
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| Türü | Yeraltı için madenci kapağı lambası |
|---|---|
| Parlaklık | 10000 lüks |
| Kullanımı | Endüstriyel, Kömür Madenleri, Madencilik, Acil Durum |
| Malzeme | ABS |
| Çizgi açısı | 120° |
| Pil Kapasitesi | 10.4Ah Şarj edilebilir Li-ion Pil |
|---|---|
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ana ışığın gücü | 3W |
| aydınlık | 348 lum |
| Parlaklık | 25000lüks |
| Şarj Edilebilir Tip | - Evet. |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -40 - 60 derece. |
| Özelleştirme | - Evet. |
| Lamba tipi | led çalışma ışığı |
| Renk | Siyah |
| Pil Kapasitesi | 14AH Şarj Edilebilir Li-ion Pil |
|---|---|
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ana ışığın gücü | 4.07W |
| aydınlık | 530lümen |
| Parlaklık | 9000 Lux - 20000 Lux - 25000 Lux |
| Features | USB charging, energy saving, long lifespan,lightweight,charging indicator |
|---|---|
| Working Temperature | -20°C to 50°C |
| Material | PC |
| Main Light Brightness | 10000 Lux |
| Main Light Illuminous | 143 Lum |