| Çıkış Voltajı | 100~120VAC, 220~240VAC |
|---|---|
| Çıkış dalga formları | saf sinus dalgası |
| Nominal güç | 600W |
| Çıkış Frekans Aralığı | 50Hz/60Hz+3Hz |
| Çıkış kısa devre koruması | Evet, kısa devre kaldırma, otomatik devre dışı bırakma |
| Çıkış Voltajı | 100~120VAC, 220~240VAC |
|---|---|
| Çıkış dalga formları | saf sinus dalgası |
| Nominal güç | 600W |
| Çıkış Frekans Aralığı | 50Hz/60Hz+3Hz |
| Çıkış kısa devre koruması | Evet, kısa devre kaldırma, otomatik devre dışı bırakma |
| Çıkış Voltajı | 100~120VAC, 220~240VAC |
|---|---|
| Çıkış dalga formları | saf sinus dalgası |
| Nominal güç | 600W |
| Çıkış Frekans Aralığı | 50Hz/60Hz+3Hz |
| Çıkış kısa devre koruması | Evet, kısa devre kaldırma, otomatik devre dışı bırakma |
| Modeli | GL-T666(B) Patlamaya Karşı El Feneri |
|---|---|
| LED Güç | 3W |
| 1 metrelik parlaklık | 3500 lüks |
| V/A'yı şarj etme | 5V / 1.5A |
| Pil Kapasitesi | 3,4Ah şarj edilebilir li-ion pil |
| Beam Angle | 90 degrees |
|---|---|
| Ana ışık Güç | 0,74W |
| Uygulama | Madencilik, Tünelcilik, İnşaat vb. |
| Standard Voltage | 3.7V |
| Malzeme | plastik ve metal |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
|---|---|
| Kullanımı | madencilik, endüstriyel, kamp, acil durum |
| Ip derecesi | IP68 |
| Garanti(Yıl) | 1 yıl |
| Lamba gücü(w) | 2,96W |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |