| Ana LED ömrü | 100000 saat |
|---|---|
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Su Geçirmez Seviye | IP68 |
| Işın açısı | 120 derece |
| Renk | yeşil |
| Güç | 3W |
|---|---|
| Işık Akısı | 348 lum |
| Düzenlenebilir Başbandı | Evet |
| Işın açısı | 120° |
| IP derecesi | su geçirmez IP68 |
| Güç | 3W |
|---|---|
| Işık Akısı | 348 lum |
| Düzenlenebilir Başbandı | Evet |
| Işın açısı | 120° |
| IP derecesi | su geçirmez IP68 |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | Çin |
| Teslim süresi | 10-15 gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Green Lighting |
| Model numarası | GL-T666 |
| Modeli | GL2.5-C |
|---|---|
| Parlaklık | 10000lüks |
| aydınlık | 143 lümen |
| Ana ışığın gücü | 1.1W |
| Ana Işık Akımı | 300mA |
| Model numarası | GL-T666 |
|---|---|
| Işık kaynağı | bir ana ışık |
| Yaşam süresi | 100000 saat |
| Çalışma süresi | 4 saat |
| Ağırlık | 280G |
| aydınlatma derecesi | 10000lüks |
|---|---|
| Montaj Seçenekleri | Kask Klipsi, Manyetik Taban |
| Renk | Sarı mavi |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ° C ila 50 ° C |
| Ana ışık parlaklığı | 5000 LÜKS |
| Aydınlatma Modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
|---|---|
| Pil döngüleri | 1000 devir |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 50°C |
| Garanti | 1 Yıl |
| Özellikler | Suya Dayanıklı, Toz Geçirmez, Darbeye Dayanıklı |
| Model numarası | GL-XLM-0414-8W-70-AC220V |
|---|---|
| Işık kaynağı | SMD2835 |
| güç/m | 8W/M |
| Yaşam süresi | 5 yıl |
| Çalışma süresi | 50000 |