| Ürün Adı | LED Madencilik Kapağı Lambası |
|---|---|
| Ana LED süresi | 15-18 saat. |
| Yardımcı LED süresi | >60 saat |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| Ürün Adı | 6.8Ah LED kapak lambası yeraltı madenciliği |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-Aux-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Ürün Adı | Şarj edilebilir madencilik kablosuz kapağı lambası |
|---|---|
| Ip derecesi | IP67 |
| Işık akışı | 96lm |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-+50℃ |
| Malzeme | ABS |
| Ürün Adı | LED Şarj edilebilir Madenci Farı |
|---|---|
| Uygulama | Madencilik, Tünelcilik, İnşaat vb. |
| aydınlatma derecesi | 4000 LÜKS |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün Adı | Madenci Farı |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Ana Işık Akımı | 400mA - 800mA |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| Modeli | GLT-2 Kablosuz Başlık Lambası |
|---|---|
| Işık kaynağı | bir ana ışık altı yardımcı ışık |
| Paketleme Detayları | ana - ana/yardımcı - kapalı |
| Pil Kapasitesi | 2,6Ah şarj edilebilir li-ion pil |
| Parlaklık | 5000lüks |
| Ürün Adı | GLT-2 Patlama geçirmez Şarj edilebilir LED Far |
|---|---|
| Lümen | 96 LUM |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux 2 aydınlatma modu |
| Güç | 0,74W |
| Işık kaynağı | 1 adet ana ışık ve 2 adet yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 6800mAh şarj edilebilir Li-Ion pil |
| Reddedilen voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 480mA |
| Ana ışık Güç | 1,78W |
| Uygulama | Madencilik, Tünelcilik, İnşaat vb. |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-+50℃ |
| Aydınlatma Derecesi | 2700K-6500K |
| Voltaj | AC85-265V |
| Su geçirmez | IP68 |
| Işık kaynağı | 1 adet ana ışık ve 2 adet yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 6800mAh şarj edilebilir Li-Ion pil |
| Reddedilen voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 480mA |
| Ana ışık Güç | 1,78W |