| Ürün Adı | Şarj Rafı |
|---|---|
| Kullanımı | GLC-6 madencilik başlığı lambası şarjı için |
| Koruma | Kısa Devre Koruması, Aşırı Şarj, Aşırı Akım, Aşırı Gerilim |
| Giriş voltajı ve akımı | 110V-240V/10A |
| çıkış voltajı ve akımı | 5V/2A |
| Ürün Adı | Kömür madencileri kafa lambası |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-Aux-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Ana ışık parlaklığı | 5000 LÜKS |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| Koruma Derecesi | su geçirmez IP68 |
| Ayarlanabilir açı | 90 derece |
| Uygulama | Madencilik, Tünelcilik, İnşaat vb. |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-+50℃ |
| Aydınlatma Derecesi | 2700K-6500K |
| Voltaj | AC85-265V |
| Su geçirmez | IP68 |
| Model numarası | GLC-6 |
|---|---|
| Uygulama | yeraltı aydınlatması,tünel,kömür madenciliği |
| Su geçirmezlik Seviyesi | IP68 |
| Ürün Adı | GLC-6 |
| Süre Süre | 16 saat |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | Western Union, T/T, PayPal |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
|---|---|
| Yardımcı LED süresi | >60 saat |
| Çalışma Zamanı | 15H - 10H |
| Su geçirmez kale | IP68 |
| Darbe Dayanımı | ≥1,5 m |
| Ürün adı | Kömür Madenci Emniyet Kapağı Lambası |
|---|---|
| Logo | özel logo kabul edilebilir |
| Aydınlatma Modu | Normal-güçlü-yardımcı-SOS |
| Su geçirmez sınıf | IP68 |
| Ana Işık Akımı | 200mA - 400mA - 800mA |
| Ürün Adı | led maden ışığı |
|---|---|
| Parlaklık | 10000 lüks |
| Malzeme | ABS |
| Çizgi açısı | 120° |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |