| Ürün Adı | Profesyonel Yeraltı Madeni ışığı |
|---|---|
| Parlaklık | 10000 lüks |
| Malzeme | ABS |
| Çizgi açısı | 120° |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün Adı | 15000lux led kablosuz madenci lambası |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Özellikler | Enerji Tasarrufu, Uzun Ömür, Yüksek Parlaklık |
|---|---|
| Model numarası | GL2.5-A |
| Ana LED süresi | 16-18 saat |
| IP Sınıfı | su geçirmez IP68 |
| Sürekli çalışma süresi | 15 saat |
| Modeli | GLC-6 kablosuz başlık lambası |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 6.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| Su geçirmez sınıf | IP68 |
| Malzeme | bilgisayar |
| Tartmak | 217g |
| Ürün Adı | Akülü Led Madencilik Işık |
|---|---|
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Ana ışığın parlaklığım, lux | 5000 LÜKS |
| Güç kaynağı | Şarj edilebilir pil |
| Kullanım ömrü (saat) | ≤50000 saat |
| Ürün Adı | GL2.5-A Kablosuz Kapak Lambası |
|---|---|
| Parlaklık | 4000 LÜKS |
| Uygulama | Madencilik, Tünelcilik, İnşaat vb. |
| Özellikler | Yüksek verimlilik, enerji tasarrufu, uzun ömür |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Modeli | GLC-6S kablosuz kapak lambası |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Pil Kapasitesi | 6.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| Parlaklık | 148lum - 289lum - 385lum |
| Su geçirmez sınıf | IP68 |
| Modeli | GLC-6M Kablosuz Başlık Lambası |
|---|---|
| ağırlık | 204g |
| Pil döngüleri | 1200 Döngü |
| Malzeme | bilgisayar |
| Su geçirmez sınıf | IP68 |
| Hizmet vermek | OEM/ODM mevcut |
|---|---|
| Parlaklık | 12500 lüks - 25000 lüks |
| Model Hayır | GL4.5-A |
| Ana Işık Akımı | 450ma |
| Su geçirmez kale | IP68 |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | Banka havalesi, Western Union, PAYPAL |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | Çin |