| Işık kaynağı | 1 adet ana ışık ve 2 adet yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 6800mAh şarj edilebilir Li-Ion pil |
| Reddedilen voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 480mA |
| Ana ışık gücü | 1,78W |
| Işık kaynağı | 1 adet ana ışık ve 2 adet yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 6800mAh şarj edilebilir Li-Ion pil |
| Reddedilen voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 480mA |
| Ana ışık Güç | 1,78W |
| Çalışma Zamanı | 13-15 Saat |
|---|---|
| Pil türleri | Şarj edilebilir Lityum iyonlu pil |
| Parlaklık | 25000lüks |
| Pil Kaynağı | Panasonic |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Ürün Adı | 5000lux madencilik ledli kapak lambaları |
|---|---|
| Ip derecesi | IP67 |
| Işık akışı | 96lm |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-+50℃ |
| Malzeme | ABS |
| Çalışma süresi | 16 ~ 18 saat |
|---|---|
| IP sınıfı | Su geçirmez IP67 |
| Ana Işık Akımı | 280mA |
| Ana ışık aydınlık | 169 lum |
| Aydınlatma | 4000 LÜKS |
| Ürün Adı | Kablosuz kapak lambası madenciliği |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Ana Işık Akımı | 400mA - 800mA |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | Banka havalesi, Western Union, PAYPAL |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | Çin |
| Parlaklık | 10000 lüks |
|---|---|
| Tip | far |
| aydınlık | 96 lum |
| Işın açısı | Belirtilmedi |
| Renk sıcaklığı | Belirtilmedi |
| Parlaklık | 200 - 1000 lümen |
|---|---|
| Koruma Derecesi | su geçirmez IP68 |
| Su geçirmez Sınıf | IP68 |
| Kurulum | Tavan, duvar, kolye |
| Özellik | Ayarlanabilir, taşınabilir, düşük güç göstergesi |
| Çalışma Zamanı | 13-15 Saat |
|---|---|
| Pil türleri | Şarj edilebilir Lityum iyonlu pil |
| Parlaklık | 25000lüks |
| Pil Kaynağı | Panasonic |
| Nominal Gerilim | 3.7V |