| Ayarlanabilir lamba tutucu | 90 ° |
|---|---|
| Işık akısı | 1000-10000lm |
| Su geçirmez kale | IP68 |
| Akü kapasitesi | 7AH |
| Şarj süresi | ≤8 Saat |
| Ana LED süresi | 15-18 saat. |
|---|---|
| Kısaltılabilir | Evet |
| Güç | 1,78W |
| Çalışma Zamanı | 10 saat |
| Lamba Gövde Malzemesi | bilgisayar |
| Uyanma zamanı | 80 saat-100 saat |
|---|---|
| Ana ışık gücü | 0,74W |
| Işık akısı | 1000lm |
| Pil döngüleri | 1000 devir |
| Aydınlık | 169 lum |
| Parlaklık | 200 - 1000 lümen |
|---|---|
| Koruma Derecesi | su geçirmez IP68 |
| Su geçirmez Sınıf | IP68 |
| Kurulum | Tavan, duvar, kolye |
| Özellik | Ayarlanabilir, taşınabilir, düşük güç göstergesi |
| aydınlatma derecesi | 10000lüks |
|---|---|
| Başvuru | Madencilik, Tünelcilik, İnşaat vb. |
| Su geçirmez | IP68, 20M |
| Işın açısı | 30° - 120° ayarlanabilir |
| Garanti | 2 Yıl |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | Çin |
| Model NO. | GL-T666(A/B) |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık cree |
| Pil Kapasitesi | 6,4Ah şarj edilebilir li-ion pil 18650 |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Güçlü ışık akımı | 760mA |
| Pil | lityum pil |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 50°C |
| Pil döngüleri | 1200 Döngü |
| Gerilim | AC100-240V |
| Darbe Dayanımı | 2 metreye kadar düşme |