| Ürün Adı | Arka Uyarı Işıklı Yarı Kablolu Kapak Lambası |
|---|---|
| aydınlatma derecesi | 15000 lüks |
| Işık kaynağı | 1 Ana Işık 2 Yardımcı Işık |
| Pil Kapasitesi | 6.8Ah Li-ion Pil Paketi |
| Sürekli çalışma süresi | 13 - 15 Saat |
| Ürün Adı | Arka Uyarı Işıklı Yarı Kablolu Kapak Lambası |
|---|---|
| aydınlatma derecesi | 15000 lüks |
| Işık kaynağı | 1 Ana Işık 2 Yardımcı Işık |
| Pil Kapasitesi | 6.8Ah Li-ion Pil Paketi |
| Sürekli çalışma süresi | 13 - 15 Saat |
| Işık kaynağı | 1 adet ana ışık ve 2 adet yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 6800mAh şarj edilebilir Li-Ion pil |
| Reddedilen voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 480mA |
| Ana ışık Güç | 1,78W |
| Işık kaynağı | 1 adet ana ışık ve 2 adet yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 6800mAh şarj edilebilir Li-Ion pil |
| Reddedilen voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 480mA |
| Ana ışık Güç | 1,78W |
| Işık kaynağı | 1 adet ana ışık ve 2 adet yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 6800mAh şarj edilebilir Li-Ion pil |
| Reddedilen voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 480mA |
| Ana ışık gücü | 1,78W |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
|---|---|
| Kullanımı | madencilik, endüstriyel, kamp, acil durum |
| Ip derecesi | IP68 |
| Garanti(Yıl) | 1 yıl |
| Lamba gücü(w) | 2,96W |
| Model numarası | GL5-D |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Pil Kapasitesi | 6.6Ah Şarj Edilebilir Li-ion Pil |
| Ana Işık Akımı | 450mA |
| Ana ışığın gücü | 1,67 W |
| Aydınlatma Modları | Yüksek/Düşük/Flaşör |
|---|---|
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Aydınlık | 216 lümen |
| LED ışık kaynağı | Cree |
| Güç Kaynağı | Şarj edilebilir pil |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
|---|---|
| Kullanımı | madencilik, endüstriyel, kamp, acil durum |
| Ip derecesi | IP68 |
| Garanti(Yıl) | 1 yıl |
| Lamba gücü(w) | 2,96W |
| Işık kaynağı | bir ana ışık altı yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 3.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 300mA |
| Ana ışık gücü | 1.1W |