| Çalışma süresi | 13-15 Saat |
|---|---|
| Pil türleri | Şarj edilebilir Lityum iyonlu pil |
| Parlaklık | 25000lüks |
| Pil Kaynağı | Panasonic |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Pil Türü | Yeniden şarj edilebilir 18650 pil |
|---|---|
| Sertifika | CE,EMC,FCC |
| Kullanımı | Madencilik, kamp, endüstriyel, acil durum, yangınla mücadele |
| Işık kaynağı | Cree LED'i |
| Ip derecesi | IP68 |
| Ürün Adı | Madencilik için kullanılan güvenlik kaskı lambası |
|---|---|
| Parlaklık | 10000 lüks |
| Malzeme | ABS |
| Çizgi açısı | 120° |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün Adı | Akülü Baret Işıkları |
|---|---|
| Parlaklık | 10000 lüks |
| Malzeme | ABS |
| Çizgi açısı | 120° |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün Adı | led maden ışığı |
|---|---|
| Parlaklık | 10000 lüks |
| Malzeme | ABS |
| Çizgi açısı | 120° |
| Garanti | 1 yıl |
| Işığın parçaları | Yan uyarı lambaları ve Merkezi çalışma lambaları |
|---|---|
| Işık kaynağı | 16 Led F5 RGB ve 1 adet ana ışık ve 6 adet yardımcı ışık |
| Merkezi çalışma ışığının ışık modları | Zayıf-güçlü-yardımcı |
| Orta çalışma ışığının parlaklığı | 120Lum-350Lum-50Lum |
| Merkezi çalışma ışıklarının parlaklığı | 1500Lux-6000Lux |
| Çalışma Zamanı | 13-15 Saat |
|---|---|
| Pil türleri | Şarj edilebilir Lityum iyonlu pil |
| Parlaklık | 25000lüks |
| Pil Kaynağı | Panasonic |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Işık kaynağı | bir ana ışık altı yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Türü | Şarj edilebilir Li-ion pil |
| Tip | Farlar |
| IP derecelendirmesi | IP67 |
| Güç kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| Ürün Adı | 10000lux Kapak Lambası Kask Lambası |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 6,6 Ah |
| Çarpma dayanıklılığı | ≥1,5 m |
| Işık kaynağı | LED |
| Malzeme | ABS |
| Ürün Adı | Profesyonel Yeraltı Madeni ışığı |
|---|---|
| Parlaklık | 10000 lüks |
| Malzeme | ABS |
| Çizgi açısı | 120° |
| Garanti | 1 yıl |