| Ürün Adı | LED Güvenlik Kablosuz Maden Kapak lambaları |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Ürün Adı | LED Şarj edilebilir Madenci Farı |
|---|---|
| Uygulama | Madencilik, Tünelcilik, İnşaat vb. |
| aydınlatma derecesi | 4000 LÜKS |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Garanti | 1 yıl |
| Model numarası | GL-T666 |
|---|---|
| Işık kaynağı | bir cree LED |
| Yaşam süresi | 100000 saat |
| Çalışma süresi | 8 saat |
| Ağırlık | 280G |
| Ürün Adı | Taşınabilir Acil Durum Elektrik Santrali |
|---|---|
| fonksiyon | Hızlı Şarj Desteği, Solar Panel Şarjı, LED Ekran, Tutucu, Solar şarj desteği, Çakmak |
| Türü | Su Geçirmez, Hızlı Şarj, Fişli, Yüksek Kapasite, Kablolu, TAŞINABİLİR, Güç İstasyonu, Kiralık Güç Ba |
| Pil Türü | LiFePO4 Pil |
| Pil Kapasitesi | 537.6Wh |
| Ürün Adı | 25000lux led akülü madenci lambası |
|---|---|
| Lümen | 385 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Zayıf çalışma-güçlü-yardımcı-SOS 5 aydınlatma modu |
| Güç | 2,96W |
| Ürün Adı | KL5LM LED Madencilik Lambası |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 7.8Ah Şarj edilebilir Li-ion Pil |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-+50℃ |
| Malzeme | bilgisayar |
| Işık kaynağı | LED |
| Model numarası | GL-T666 |
|---|---|
| Kapasite | 7.8ah |
| Ayarlanabilir lamba tutucu | 90° |
| Işık kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| Darbe Dayanımı | 1 metreye kadar düşme |
| Ürün Adı | LED madencilik lambası |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Ana Işık Akımı | 400mA - 800mA |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| Ürün Adı | Güvenlik Madencileri LED Kap lambası |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Ana Işık Akımı | 400mA - 800mA |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| Ürün Adı | 15000lux led kablosuz madenci lambası |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |