| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 50°C |
|---|---|
| Malzeme | bilgisayar |
| Ana ışık parlaklığı | 23000 lüks |
| Ana ışık aydınlık | 528 Lum |
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 50°C |
|---|---|
| Malzeme | bilgisayar |
| Ana ışık parlaklığı | 23000 lüks |
| Ana ışık aydınlık | 264 Lum |
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| Akü ömrü | 1000 devir |
|---|---|
| Model | Lamba |
| Montaj seçenekleri | Tavan, duvar, kutup |
| IP derecesi | IP67 |
| Koruma derecesi | su geçirmez IP68 |
| aydınlık | 96 lum |
|---|---|
| Güç | 100W |
| Ana ışık gücü | 1.1W |
| Aydınlık | 232 lum |
| Ömür | 100000 saat |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Ürün Adı | 5000LUX Led Madenciler Başlık Lambası |
|---|---|
| Lümen | 96 LUM |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux 2 aydınlatma modu |
| Güç | 0,74W |
| Özellikleri | Yüksek verimlilik, enerji tasarrufu, uzun ömür |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 2.2Ah Şarj edilebilir Li-ion Pil |
| Işık kaynağı | LED |
| aydınlık | 96 lum |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün Adı | 15000lux led kablosuz madenci lambası |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Ürün Adı | 6.8Ah LED kapak lambası yeraltı madenciliği |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-Aux-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Ürün Adı | 15000lux led kablosuz madenci lambası |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |