| Süre | 16 saat |
|---|---|
| Garanti | 3-5 yıl |
| Renk sıcaklığı | 5000-6500k |
| Başvuru | Maden endüstrisi |
| aydınlık | 216lum |
| Akü kapasitesi | 6.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
|---|---|
| Akü ömrü | 1200 Döngü |
| Giriş voltajı | AC85-265V |
| Aydınlık | 232lum |
| Montaj türü | Tavan montajı |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Mont başına on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Pil Ömrü | 1200 Döngü |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | AC85-265V |
| Aydınlatma modu | Work-aux 2 aydınlatma modu |
| Gerilim | AC100-240V |
| Işık akısı | 1000lm |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | Banka havalesi, Western Union, PAYPAL |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | Çin |
| Çalışma süresi | 13 - 15 Saat |
|---|---|
| Ana Işık Akımı | 600mA-800mA-1100mA |
| Gerilim | AC100-277V |
| Şarj süresi | 6 saat |
| Aydınlık | 232 lum |
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
|---|---|
| Kurulum | Tavan, duvar, kolye |
| CRI | RA> 80 |
| Uygulama | Madencilik Sektörü |
| Lümen | 232 |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 50°C |
|---|---|
| Malzeme | bilgisayar |
| Ana ışık parlaklığı | 23000 lüks |
| Ana ışık aydınlık | 528 Lm |
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| IP derecesi | su geçirmez IP68 |
|---|---|
| Su geçirmez Sınıf | IP68 |
| Ana ışık gücü | 0,74W |
| Güç | 10W-100W |
| Işın açısı | 120 derece |
| Aydınlatma Süresi | 12 saat |
|---|---|
| Pil döngüleri | 1000 devir |
| Şok geçirmez | Evet |
| Başvuru | Madencilik, inşaat, endüstriyel |
| Ana ışık parlaklığı | 23000 lüks |