| Pil döngüleri | 1200 Döngü |
|---|---|
| Ana LED süresi | 14-16 saat |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Voltaj | AC 100-240V |
| Ip derecesi | IP68 |
| Features | USB charging, energy saving, long lifespan,lightweight,charging indicator |
|---|---|
| Working Temperature | -20°C to 50°C |
| Material | PC |
| Main Light Brightness | 10000 Lux |
| Main Light Illuminous | 143 Lum |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Mont başına on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Ambalaj bilgileri | Bir paket ışık, bir talimat kılavuzu ve bir şarj cihazı içerir |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Mont başına on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Uyanma zamanı | 80 saat-100 saat |
|---|---|
| Ana ışık gücü | 0,74W |
| Işık akısı | 1000lm |
| Pil döngüleri | 1000 devir |
| Aydınlık | 169 lum |
| Ana ışık gücü | 1.1W |
|---|---|
| Süre | 16 saat |
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| Giriş Gerilimi | AC85-265V |
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı / ABS Plastik |
| Su geçirmez | IP68 |
|---|---|
| Güç | 1,67 W |
| Ayarlanabilir lamba tutucu | 90° |
| Su Geçirmez Derecelendirmesi | IP65 |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Hizmet | OEM/ODM Mevcuttur |
|---|---|
| Malzeme | alüminyum alaşımlı gövde |
| Işın Açısı | 30° - 120° |
| Lümen | 261 lümen |
| Su geçirmez sınıf | IP68 |
| Kullanım | Yeraltı aydınlatması, madencilik aydınlatması |
|---|---|
| Darbe dayanımı | 1,5 metreye kadar |
| modeli | Lamba |
| Su Geçirmez Seviye | IP67 |
| Güç Kaynağı | Pil |