| Ürün Adı | GL2.5-A Şarj Edilebilir Madencilik Başlığı Lambası |
|---|---|
| aydınlık | 85 lümen |
| Parlaklık | 4000lüks |
| Pil Kapasitesi | 2.8Ah Şarj Edilebilir Li-ion Pil |
| Yaşam Süresi | 100000 saat |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık ve İki yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 7800mAh Li-ion pil paketi |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 450ma |
| Ana ışık gücü | 1,67 W |
| Hizmet vermek | OEM/ODM mevcut |
|---|---|
| Parlaklık | 12500 lüks - 25000 lüks |
| Model Hayır | GL4.5-A |
| Ana Işık Akımı | 450ma |
| Su geçirmez kale | IP68 |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | Banka havalesi, Western Union, PAYPAL |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | Çin |
| Ömür boyu | 100, 000 saat |
|---|---|
| Ana ışık parlaklığı | 25000 LÜKS |
| Darbe Dayanımı | ≥1,5 m |
| Şarj süresi | 6 saat |
| Ana ışık aydınlık | 528 Lum |
| Su geçirmez | IP68, 20M |
|---|---|
| Pil Ömrü | 1200 Döngü |
| Ana ışık parlaklığı | 25000 LÜKS |
| Uyanma zamanı | 16 saat-18 saat |
| Akü kapasitesi | 7AH |
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
|---|---|
| Pil türü | Lityum İyon |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Aydınlık | 232lum |
| Aydınlatma Süresi | 12 saat |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | Western Union, T/T, PayPal |
| Yetenek temini | Mont başına on bin |
| Menşe yeri | Çin |
| Özellik | Ayarlanabilir, taşınabilir, düşük güç göstergesi |
|---|---|
| Pil Ömrü | 8 - 12 saat |
| Malzeme | alüminyum alaşımlı gövde |
| Güvenlik Sertifikası | ATEX ve IECEx sertifikalı |
| Renk | şeffaf |
| Cri | ≥80 |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Darbe Dayanımı | 2 metreden düşme |
| Işın mesafesi | 200 metre |
| Şok geçirmez | Evet |