| Su Geçirmez Seviye | IP67 |
|---|---|
| Ana ışık parlaklığı | 25000 LÜKS |
| Ağırlık | 250 gram |
| Çalışma Zamanı | 12 saat |
| Işık akısı | 10000lm |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
|---|---|
| Işın açısı | 120 derece |
| Darbe Dayanımı | 1 metreye kadar düşme |
| Pil Ömrü | 8 - 12 saat |
| Pil döngüleri | 1200 Döngü |
| Işın Açısı | 30° - 120° |
|---|---|
| Montaj seçeneği | Tavan montajı/kanca montajı |
| Lamba Gövde Malzemesi | plastik |
| Ömür boyu | 100, 000 saat |
| Kurulum | Tavan, duvar, kolye |
| Türü | Şarj edilebilir madencilik farları |
|---|---|
| Parlaklık | 10000 lüks |
| Kullanımı | Endüstriyel, Kömür Madenleri, Madencilik, Acil Durum |
| Malzeme | ABS |
| Çizgi açısı | 120° |
| aydınlatma derecesi | 7000 lüks |
|---|---|
| Uygulama | Madencilik, Tünelcilik, İnşaat vb. |
| Özellikler | Yüksek verimlilik, enerji tasarrufu, uzun ömür |
| standart voltaj | 3.7v |
| Güç | 1,3 W |
| Model numarası | GLC12-A |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Garanti(Yıl) | 1 yıl |
| Ağırlık | 480G |
| Pil Kapasitesi | 10.4Ah Şarj edilebilir Li-ion Pil |
| Pil Kapasitesi | 10.4Ah Şarj edilebilir Li-ion Pil |
|---|---|
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ana ışığın gücü | 3W |
| aydınlık | 348 lum |
| Parlaklık | 25000lüks |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 50°C |
|---|---|
| Malzeme | bilgisayar |
| Ana ışık parlaklığı | 25000 LÜKS |
| Ana ışık aydınlık | 348 ışık |
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| Su geçirmez | IP68, 20M |
|---|---|
| Hizmet vermek | OEM/ODM mevcut |
| Pil | Lityum pili |
| Ana ışık parlaklığı | 15000 Lux - 25000 Lux |
| Ağırlık | 480G |
| Pil döngüleri | 1000 devir |
|---|---|
| Süre | 16 saat |
| Ömür boyu | 100, 000 saat |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ℃ -50 ℃ |
| Ayarlanabilir lamba tutucu | 90 ° |