| Işık kaynağı | Bir ana ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 6.4Ah şarj edilebilir lityum pil |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Güçlü ışık akımı | 760mA |
| Zayıf ışık akımı | 260mA |
| Ürün Adı | Şarj edilebilir madencilik kablosuz kapağı lambası |
|---|---|
| Ip derecesi | IP67 |
| Işık akışı | 96lm |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-+50℃ |
| Malzeme | ABS |
| Ürün Adı | Patlamaya Dayanıklı Madencilik Başlık Lambaları |
|---|---|
| Şarj Zamanı | 4 saat |
| Güç | 3W |
| Çizgi açısı | 120 derece |
| Montaj Seçenekleri | Kask Klipsi, Manyetik Taban |
| Ürün Adı | Madenci Farı |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Ana Işık Akımı | 400mA - 800mA |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 10.4Ah Şarj edilebilir Li-ion Pil |
| Rated voltage | 3.7V |
| Main light current | 450mA - 800mA |
| Ana ışık Güç | 1,4W - 3W |
| Su Geçirmez Seviye | IP68 |
|---|---|
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| Sürekli çalışma süresi | 15 saat |
| Hizmet | OEM/ODM Mevcuttur |
| Ayarlanabilir lamba tutucu | 90° |
| Ürün Adı | Madenci baş lambası |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Ana Işık Akımı | 400mA - 800mA |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| Türü | Yeraltı için madenci kapağı lambası |
|---|---|
| Parlaklık | 10000 lüks |
| Kullanımı | Endüstriyel, Kömür Madenleri, Madencilik, Acil Durum |
| Malzeme | ABS |
| Çizgi açısı | 120° |
| Ana ışık aydınlık | 94 Lum |
|---|---|
| Özellikler | Yüksek verimlilik, enerji tasarrufu, uzun ömür |
| Başvuru | Madencilik, tünel, şantiye vb. |
| Ana ışık ömrü | 100000 saat |
| Kullanım | Yeraltı aydınlatması, madencilik aydınlatması |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |