| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Mont başına on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Ambalaj bilgileri | Bir lamba ve kullanım kılavuzu |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | L/C, Western Union, T/T, Paypal |
| Yetenek temini | 10000 PC/Ay |
| Menşe yeri | Çin Şenzen |
| Özellikler | Suya Dayanıklı, Toz Geçirmez, Darbeye Dayanıklı |
|---|---|
| Aydınlatma modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Malzeme | bilgisayar |
| Uygulama | Madencilik, Tünel Açma, İnşaat |
| Süre | 60 saat -33 saat- 22 saat |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | Banka havalesi, Western Union, PAYPAL |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | Çin |
| Ürün Adı | Kablosuz madenci lambaları için şarj istasyonu |
|---|---|
| Kullanımı | GLC-6 madencilik başlığı lambası şarjı için |
| Koruma | Kısa Devre Koruması, Aşırı Şarj, Aşırı Akım, Aşırı Gerilim |
| Giriş voltajı ve akımı | 110V-240V/10A |
| çıkış voltajı ve akımı | 5V/2A |
| aydınlatma derecesi | 15000 lüks |
|---|---|
| Işık kaynağı | 1 Ana Işık 2 Yardımcı Işık |
| Pil Kapasitesi | 6.6Ah Li-ion pil paketi |
| Sürekli çalışma süresi | 13 - 16 Saat |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık ve altı yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 2200mAh şarj edilebilir Li-ion pil |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 230mA |
| Ana ışık Güç | 0,74W |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
|---|---|
| Kullanımı | madencilik, endüstriyel, kamp, acil durum |
| Ip derecesi | IP68 |
| Garanti(Yıl) | 1 yıl |
| Lamba gücü(w) | 2,96W |
| Ambalaj bilgileri | Bir lamba ve kullanım kılavuzu |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | L/C, Western Union, T/T, Paypal |
| Yetenek temini | 10000 adet/ay |
| Menşe yeri | Çin Şenzen |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh rechargeable Lithium battery 18650 |
| Lighting modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED operating current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |