| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Mont başına on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Mont başına on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Mont başına on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |
| IP derecesi | IP65 |
|---|---|
| CRI | RA> 80 |
| Nominal Voltaj | 3.7V |
| Aydınlatma modu | Work-aux 2 aydınlatma modu |
| Tip | far |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Mont başına on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Model no. | GLC-6 |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Akü kapasitesi | 6.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| Nominal Voltaj | 3.7V |
| IP derecesi | IP68 |
| Model no. | GLC-6 |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Akü kapasitesi | 6.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| Nominal Voltaj | 3.7V |
| IP derecesi | IP68 |
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
|---|---|
| Yardımcı LED süresi | >60 saat |
| Çalışma Zamanı | 15H - 10H |
| Su geçirmez kale | IP68 |
| Darbe Dayanımı | ≥1,5 m |
| Pil Türü | Yeniden şarj edilebilir 18650 pil |
|---|---|
| Işık kaynağı | 1 adet ana ışık, 2 adet yardımcı ışık |
| IP Derecelendirmesi | IP68 |
| Ana ışık ömrü | 100000 saat |
| Yardımcı LED süresi | >60 saat |
| Ömür boyu | 100, 000 saat |
|---|---|
| Ana ışık aydınlık | 528 Lum |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Su geçirmez | IP68, 20M |
| Işın açısı | 120 ° |