| Ömür boyu | 100, 000 saat |
|---|---|
| Ana ışık aydınlık | 528 Lum |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Su geçirmez | IP68, 20M |
| Işın açısı | 120 ° |
| Öğe Adı | GL4.5-A |
|---|---|
| Ağırlık | 420g |
| IP Sınıfı | Su geçirmez IP67 |
| Kapasite | 6,6ah\7,8ah |
| Güç Kaynağı | Pil |
| Model numarası | GLC-6 |
|---|---|
| Uygulama | yeraltı aydınlatması,tünel,kömür madenciliği |
| Su Geçirmez Seviye | IP68 |
| Öğe Adı | GLC-6 |
| Süre | 16 saat |
| Model numarası | GLC-6 |
|---|---|
| Uygulama | yeraltı aydınlatması,tünel,kömür madenciliği |
| Su Geçirmez Seviye | IP68 |
| Öğe Adı | GLC-6 |
| Süre | 16 saat |
| Model numarası | GLC-6 |
|---|---|
| Uygulama | yeraltı aydınlatması,tünel,kömür madenciliği |
| Su Geçirmez Seviye | IP68 |
| Öğe Adı | GLC-6 |
| Süre | 16 saat |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
|---|---|
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| Su geçirmez sınıf | IP68 |
| Uygulama | Madencilik, Tünelcilik, İnşaat vb. |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım |
| Ömür boyu | 100, 000 saat |
|---|---|
| Ayarlanabilir lamba tutucu | 90° |
| Sürekli çalışma süresi | >15 |
| Çalışma süresi | 13 - 15 Saat |
| Ağırlık | 150 gram |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ° C ila 70 ° C |
|---|---|
| Malzeme | bilgisayar |
| Ana ışık parlaklığı | 25000 LÜKS |
| Ana ışık aydınlık | 348 ışık |
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| Model numarası | GLC-6 |
|---|---|
| Başvuru | yeraltı aydınlatması,tünel,kömür madenciliği |
| Su Geçirmez Seviye | IP68 |
| Öğe Adı | GLC-6 |
| Süre | 16 saat |
| Işık kaynağı | bir ana ışık altı yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 3.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 300mA |
| Ana ışığın gücü | 1.1W |