| Modeli | GL2.5-C Kablosuz Başlık Lambası |
|---|---|
| Parlaklık | 10000lüks |
| aydınlık | 143 lümen |
| Ana ışığın gücü | 1.1W |
| Modeli | GLT-7C Kablolu Başlık Lambası |
|---|---|
| Parlaklık | 15000Lux |
| aydınlık | 216lum |
| Ana ışığın gücü | 1,67 W |
| Modeli | GL4.5-A Akülü Başlık Lambası |
|---|---|
| Parlaklık | 4500Lux |
| aydınlık | 169 lum |
| Ana ışığın gücü | 1,3 W |