GLC-6S, zorlu yeraltı ortamları için daha parlak ve dayanıklı olan popüler GLC-6 kablosuz kapak lambasının yükseltilmiş bir versiyonudur.
LED kablosuz madencilik kapağı lambalarımız idealdir:
| Model numarası. | GLC-6S |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık, iki yardımcı ışık |
| Pil Kapasitesi | 6.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| Işıklandırma modları | Düşük - Orta - Yüksek - Yardımcı - SOS |
| Adlık Voltaj | 3.7V |
| Ana ışık akımı | 200mA - 400mA - 800mA |
| Ana ışığın gücü | 0.9W - 2.1W - 2.96W |
| Işık akışı | 148lum - 289lum - 385lum |
| Parlaklık | 9000lux 16000lux 25000lux |
| Ana ışığın ömrü | 100,000 saat |
| Pil döngüleri | 1200 döngü |
| Çalışma süresi | 30 saat 16 saat 11 saat |
| Ağırlık | 245g |
| Su geçirmez sınıf | IP68 |