| Su geçirmez | IP68 |
|---|---|
| aydınlatma derecesi | 25000 LÜKS |
| Güvenlik özellikleri | Aşırı şarj koruma, kısa devre koruma |
| Malzeme | ABS |
| Montaj Seçenekleri | Kask Klipsi, Manyetik Taban |
| Ürün Adı | Hepsi Bir Yapıda Kablosuz Led Maden Işıkları |
|---|---|
| Ip derecesi | IP67 |
| Işık akışı | 96lm |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-+50℃ |
| Malzeme | ABS |
| Ürün Adı | Kömür madencileri kafa lambası |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-Aux-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Ürün Adı | Kablosuz kapağı lamba |
|---|---|
| Ana LED süresi | 15-18 saat. |
| Yardımcı LED süresi | >60 saat |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| Ürün Adı | Led Madenciler Işık |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Pil Türü | Yeniden şarj edilebilir 18650 pil |
|---|---|
| Işık kaynağı | 1 adet ana ışık, 2 adet yardımcı ışık |
| IP Derecelendirmesi | IP68 |
| Ana ışık ömrü | 100000 saat |
| Yardımcı LED süresi | >60 saat |
| Ürün Adı | Kömür madencileri kafa lambası |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-Aux-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Ürün Adı | hafif taşınabilir led madencilik ışığı |
|---|---|
| Lümen | 96 LUM |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux 2 aydınlatma modu |
| Güç | 0,74W |
| Ürün Adı | 6.8Ah LED kapak lambası yeraltı madenciliği |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-Aux-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Su Geçirmez Seviye | IP67 |
|---|---|
| Işın açısı | 120 derece |
| Garanti | 2-5 Yıl |
| Güç | 10W-100W |
| Uygulama | Madencilik, tünel, şantiye |