| Ürün Adı | Madenci farları |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki 2 yardımcı ışık |
| Ana Işık Akımı | 400mA - 800mA |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| Özellikleri | Yüksek verimlilik, enerji tasarrufu, uzun ömür |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 2.2Ah Şarj edilebilir Li-ion Pil |
| Işık kaynağı | LED |
| aydınlık | 96 lum |
| Garanti | 1 yıl |
| Su geçirmez | IP68 |
|---|---|
| Model numarası | GLC-6'lar |
| Gerilim | AC85-265V |
| Ana LED süresi | 15-18 saat. |
| Koruma Derecesi | su geçirmez IP68 |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | Banka havalesi, Western Union, Paypal |
| Yetenek temini | Mont başına on bin |
| Menşe yeri | Çin |
| Kullanımı | Tünel, madencilik, yeraltı. |
|---|---|
| Çalışma Aydınlatma Süresi | 13-15 saat |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Pil Kapasitesi | 2,6Ah şarj edilebilir li-ion pil |
| Ana Işık Akımı | 230mA |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | Banka havalesi, Western Union, PAYPAL |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | Çin |
| Kullanım | Yeraltı aydınlatması, madencilik aydınlatması |
|---|---|
| Darbe dayanımı | 1,5 metreye kadar |
| modeli | Lamba |
| Su Geçirmez Seviye | IP67 |
| Güç Kaynağı | Pil |
| Model Numarası | GLC-6 |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Akü kapasitesi | 6.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| IP Derecelendirmesi | IP68 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 50°C |
|---|---|
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Lümen | 261 lümen |
| Ana ışık parlaklığı | 15000 Lux - 25000 Lux |
| Su geçirmez Sınıf | IP68 |
| Model Numarası | GLC-6 |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Akü kapasitesi | 6.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| IP Derecelendirmesi | IP68 |