| Özellikler | Suya Dayanıklı, Toz Geçirmez, Darbeye Dayanıklı |
|---|---|
| Yardımcı LED süresi | >60 saat |
| modeli | Lamba |
| Suya Dayanıklılık | IP67 |
| Güç Tüketimi | 3W - 10W |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh rechargeable Lithium battery 18650 |
| Lighting modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED operating current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh rechargeable Lithium battery 18650 |
| Lighting modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED operating current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Beam Angle | 90 degrees |
|---|---|
| Ana ışık Güç | 0,74W |
| Uygulama | Madencilik, Tünelcilik, İnşaat vb. |
| Standard Voltage | 3.7V |
| Malzeme | plastik ve metal |
| Ürün Adı | Dayanıklı Hafif Madencilik Başlığı Lambası |
|---|---|
| Parlaklık | 10000 lüks |
| Malzeme | ABS |
| Çizgi açısı | 120° |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Madencilik, Tünelcilik, İnşaat vb. |
|---|---|
| CRI | Ra>80 |
| Ana ışığın gücü | 1,3 W |
| Voltaj | 3.7v |
| Özellikler | Yüksek verimlilik, enerji tasarrufu, uzun ömür |
| Çalışma süresi | 13-15 Saat |
|---|---|
| Pil türleri | Şarj edilebilir Lityum iyonlu pil |
| Parlaklık | 25000lüks |
| Pil Kaynağı | Panasonic |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Mevcut | 180mA |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Ağırlık | 143g |
| Kullanımı | Madenci Çalışma Aydınlatması İçin Kullanılır |
| Ürün Adı | LED Şarj edilebilir Madenci Farı |
|---|---|
| Uygulama | Madencilik, Tünelcilik, İnşaat vb. |
| aydınlatma derecesi | 4000 LÜKS |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Garanti | 1 yıl |
| Işık kaynağı | 1 adet ana ışık ve 2 adet yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 6800mAh şarj edilebilir Li-Ion pil |
| Reddedilen voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 480mA |
| Ana ışık gücü | 1,78W |