| Montaj Tipi | Tavan montajı |
|---|---|
| Işın açısı | 120 derece |
| Montaj Seçenekleri | Tavan, duvar, kutup |
| Lamba Gövde Malzemesi | Plastik |
| Kapasite | 13.6 Ah |
| modeli | Lamba |
|---|---|
| Pil döngüleri | 1200 çevrim |
| Çalışma süresi | 13 - 15 Saat |
| Başvuru | Madencilik |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Modeli | GLC-6 kablosuz başlık lambası |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 6.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| Su geçirmez sınıf | IP68 |
| Malzeme | bilgisayar |
| Tartmak | 217g |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
|---|---|
| Ana ışık aydınlık | 285 Lum |
| Ana ışık Güç | 2,96W |
| Pil döngüleri | 1200 Döngü |
| Pil ömrü | 1200 Döngü |
| aydınlık | 85 lümen |
|---|---|
| Mevcut | 180mA |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Su geçirmez | IP68, |
| Işık kaynağı | LED |
| Hizmet vermek | OEM/ODM mevcut |
|---|---|
| Parlaklık | 12500 lüks - 25000 lüks |
| Model Hayır | GL4.5-A |
| Ana Işık Akımı | 450ma |
| Su geçirmez kale | IP68 |
| Su geçirmez seviye | IP68 |
|---|---|
| Kurulum | Tavan, duvar, kolye |
| Akü ömrü | 1200 Döngü |
| Işın açısı | 120 ° |
| Çalışma süresi | 13 saat - 15 saat |
| Lümen | 261 lümen |
|---|---|
| Kurulum | Tavan, duvar, kolye |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Ana Işık Akımı | 600mA-800mA-1100mA |
| Akü kapasitesi | 7000mAh şarj edilebilir Li-ion pil |
| Pil Türü | Lityum iyonu |
|---|---|
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Işın açısı | 120 ° |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Pil döngüleri | 1000 devir |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
|---|---|
| Pil Ömrü | 1000 devir |
| Tip | far |
| aydınlatma derecesi | 4000 LÜKS |
| Işık akısı | 1000-10000lm |