| IP Sınıfı | su geçirmez IP68 |
|---|---|
| Ana ışık gücü | 1.1W |
| Su Geçirmez Seviye | IP68 |
| Sürekli çalışma süresi | 13 - 16 Saat |
| Pil Ömrü | 8 - 12 saat |
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
|---|---|
| Pil türü | Lityum İyon |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Aydınlık | 232lum |
| Aydınlatma Süresi | 12 saat |
| modeli | Lamba |
|---|---|
| Renk | yeşil |
| Montaj Tipi | Kask Klipsi |
| Tip | far |
| Kullanım | Endüstriyel, yangınla mücadele |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
|---|---|
| Darbe Dayanımı | ≥1,5 m |
| Ağırlık | 250 gram |
| Su Geçirmez Derecelendirmesi | IP67 |
| Öğe adı | GLT-2 |
| Modeli | GLC-6S kablosuz kapak lambası |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Pil Kapasitesi | 6.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| Parlaklık | 148lum - 289lum - 385lum |
| Su geçirmez sınıf | IP68 |
| Renk | Şeffaf |
|---|---|
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| Kullanım | Endüstriyel, yangınla mücadele |
| Ömür boyu | 100, 000 saat |
| Süre | 16 saat |
| Pil döngüleri | 1000 devir |
|---|---|
| Süre | 16 saat |
| Ömür boyu | 100, 000 saat |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ℃ -50 ℃ |
| Ayarlanabilir lamba tutucu | 90 ° |
| Giriş Gerilimi | AC85-265V |
|---|---|
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| Özelleştirme | Mevcut |
| Darbe Dayanımı | IK07 |
| Ağırlık | 150-300 gram |
| Su geçirmez | IP68 |
|---|---|
| Güç | 1,67 W |
| Ayarlanabilir lamba tutucu | 90° |
| Su Geçirmez Derecelendirmesi | IP65 |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Giriş voltajı | AC85-265V |
|---|---|
| Ürün adı | LED madencilik lambaları |
| Pil döngüleri | 1200 çevrim |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Su Geçirmez Seviye | IP67 |