| aydınlık | 85 lümen |
|---|---|
| Mevcut | 180mA |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Su geçirmez | IP68, |
| Işık kaynağı | LED |
| aydınlık | 85 lümen |
|---|---|
| Mevcut | 180mA |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Su geçirmez | IP68, |
| Işık kaynağı | LED |
| aydınlık | 85 lümen |
|---|---|
| Mevcut | 180mA |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Su geçirmez | IP68, |
| Işık kaynağı | LED |
| aydınlık | 85 lümen |
|---|---|
| Mevcut | 180mA |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Su geçirmez | IP68, |
| Işık kaynağı | Yönlendirilmiş |
| Öğe Adı | GS12-A |
|---|---|
| Ana ışık parlaklığı | 15000 Lux - 25000 Lux |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Pil döngüleri | 1200 çevrim |
| Lamba gövde malzemesi | Plastik |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
|---|---|
| Ağırlık | 199 g |
| aydınlatma derecesi | 10000lüks |
| Aydınlık | 232 lum |
| Kapasite | 6.8 Ah |
| Başvuru | Madencilik, İnşaat, Endüstriyel vb. |
|---|---|
| Model numarası | GL-T666 |
| Ayarlanabilir açı | 90 derece |
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| aydınlatma derecesi | 10000lüks |
| Hizmet | OEM/ODM Mevcuttur |
|---|---|
| Malzeme | ABS'ler |
| Darbe Dayanımı | ≥1,5 m |
| Pil | Lityum pil |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Su geçirmez | IP68 |
|---|---|
| Model numarası | GLC-6'lar |
| Gerilim | AC85-265V |
| Ana LED süresi | 15-18 saat. |
| Koruma Derecesi | su geçirmez IP68 |
| Pil Ömrü | 1200 Döngü |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | AC85-265V |
| Aydınlatma modu | Work-aux 2 aydınlatma modu |
| Gerilim | AC100-240V |
| Işık akısı | 1000lm |