| Ana ışık parlaklığı | 15000 Lux - 25000 Lux |
|---|---|
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Lümen | 216 lümen |
| Işın açısı | 120 ° |
| Ömür boyu | 100, 000 saat |
| Darbe Dayanımı | 2 metreden düşme |
|---|---|
| Su geçirmez sınıf | IP68 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Işın Mesafesi | 200 metre |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Ana ışık aydınlık | 348 ışık |
|---|---|
| Lamba Gövde Malzemesi | Plastik |
| Ek Özellikler | Aşırı şarj koruması, Ayarlanabilir parlaklık |
| Darbe dayanımı | 1,5 metreye kadar |
| Lümen | 232 |
| Ürün Adı | 25000lux led akülü madenci lambası |
|---|---|
| Lümen | 385 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Zayıf çalışma-güçlü-yardımcı-SOS 5 aydınlatma modu |
| Güç | 2,96W |
| IP sınıfı | su geçirmez IP68 |
|---|---|
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Model | Lamba |
| Montaj türü | Tavan montajı |
| Işın açısı | 120 derece |
| Garanti | 2 yıl |
|---|---|
| Nominal Voltaj | 3.7V |
| Su geçirmez kale | IP68 |
| Işık kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| Çalışma süresi | 13 - 15 Saat |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Mont başına on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Mont başına on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Mont başına on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Koruma Derecesi | su geçirmez IP68 |
|---|---|
| Ayarlanabilir lamba tutucu | 90 ° |
| Güç Kaynağı | Şarj edilebilir pil |
| Işık akısı | 10000lm |
| Ömür | 100000 saat |