| IP Derecelendirmesi | IP65 |
|---|---|
| Koruma Derecesi | su geçirmez IP68 |
| Pil döngüleri | 1200 Döngü |
| Aydınlatma modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Çalışma süresi | 13 - 15 Saat |
| aydınlatma derecesi | 10000lüks |
|---|---|
| Montaj Seçenekleri | Kask Klipsi, Manyetik Taban |
| Renk | Sarı mavi |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ° C ila 50 ° C |
| Ana ışık parlaklığı | 5000 LÜKS |
| Aydınlık akı | 10000lm |
|---|---|
| aydınlık | 221 lümen |
| Güç kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| Işın açısı | 120 ° |
| Çalışma süresi | 16 saat |
| Güç kaynağı | Şarj edilebilir pil |
|---|---|
| Model Hayır | GL8-D |
| Pil tipi | Lityum iyonu |
| Koruma derecesi | su geçirmez IP68 |
| Nominal Voltaj | 3.7V |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Mont başına on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Ağırlık | 420g |
|---|---|
| CRI | RA> 80 |
| Pil | Lityum pili |
| Aydınlık | 232 lum |
| Işık akısı | 1000-10000lm |
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
|---|---|
| Yardımcı LED süresi | >60 saat |
| Çalışma Zamanı | 15H - 10H |
| Su geçirmez kale | IP68 |
| Darbe Dayanımı | ≥1,5 m |
| Aydınlatma modu | Work-aux 2 aydınlatma modu |
|---|---|
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Güç Kaynağı | Şarj edilebilir pil |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Montaj Tipi | Tavan montajı |
| Giriş Gerilimi | AC85-265V |
|---|---|
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| Özelleştirme | Mevcut |
| Darbe Dayanımı | IK07 |
| Ağırlık | 150-300 gram |
| Pil | Lityum pili |
|---|---|
| güç tüketimi | 3W-10W |
| Malzeme | Yüksek mukavemetli ABS plastik ve alüminyum alaşımı |
| Su geçirmezlik derecesi | IP65 |
| Ömür | 100000 saat |