| Ağırlık | 418g |
|---|---|
| Su geçirmez | IP67 |
| aydınlatma derecesi | 10000 lüks |
| Güç | 1,67 W |
| Çizgi açısı | 90 derece |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 6.6Ah - 7.8Ah şarj edilebilir li-ion pil |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 450mA |
| Ana ışığın gücü | 1,67 W |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | Banka havalesi, Western Union, PAYPAL |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | Çin |
| Ömür boyu | 100, 000 saat |
|---|---|
| Ana ışık aydınlık | 528 Lum |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Su geçirmez | IP68, 20M |
| Işın açısı | 120 ° |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık ve altı yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 2200mAh şarj edilebilir Li-ion pil |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 230mA |
| Ana ışık Güç | 0,74W |
| Modeli | GLC-6 kablosuz başlık lambası |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 6.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| Su geçirmez sınıf | IP68 |
| Malzeme | bilgisayar |
| Tartmak | 217g |
| Model numarası | GLC-6 |
|---|---|
| Uygulama | yeraltı aydınlatması,tünel,kömür madenciliği |
| Su Geçirmez Seviye | IP68 |
| Öğe Adı | GLC-6 |
| Süre | 16 saat |
| Modeli | GLC-6M Kablosuz Başlık Lambası |
|---|---|
| ağırlık | 204g |
| Pil döngüleri | 1200 Döngü |
| Malzeme | bilgisayar |
| Su geçirmez sınıf | IP68 |
| Modeli | GLC-6S kablosuz kapak lambası |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Pil Kapasitesi | 6.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| Parlaklık | 148lum - 289lum - 385lum |
| Su geçirmez sınıf | IP68 |
| Pil döngüleri | 1000 devir |
|---|---|
| Süre | 16 saat |
| Ömür boyu | 100, 000 saat |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ℃ -50 ℃ |
| Ayarlanabilir lamba tutucu | 90 ° |