| Ürün Adı | GLC-6M Kablosuz Kapak Lambası |
| Işık Kaynağı | Bir ana ışık, iki yardımcı ışık |
| Pil Kapasitesi | 6.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| Adlık Voltaj | 3.7V |
| Ana ışık akımı | 520mA - 1200mA - 200mA |
| Lumen çıkışı | 213lm - 528lm - 50lm |
| Parlaklık | 12000lux - 23000lux - 1500lux |
| Ana ışık ömrü | 100,000 saat |
| Pil Dönemleri | 1200 döngü |
| Çalışma süresi | 14 saat 6 saat 35 saat |
| Ağırlık | 204 g |
| Işıklandırma Modları | Normal - Güçlü - Yardımcı |
| Malzeme | PC |
| Su geçirmez derecesi | IP68 |
| Hizmet | OEM/ODM kullanılabilir |