| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 6500K |
|---|---|
| Aydınlatma çözümleri hizmeti | Aydınlatma ve Devre Tasarımı |
| Model numarası | GLC-6 |
| aydınlık | 178lum - 232lum - 375lum |
| Süre | 13~15 Saat |
|---|---|
| Aydınlık | 232 lum |
| Işık Akısı | 10000lm |
| Pil Kapasitesi | 6.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| Modeli | %100 Polyester |
|---|---|
| Renk | Yeşil |
| Montaj Tipi | Kask Klipsi |
| tip | far |
| Garanti | 3-5 yıl |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C-+45 ° C |
| Kullanım | Yeraltı aydınlatması, madencilik aydınlatması |
| Şarj süresi | 4-6 saat |
| Aydınlatma çözümleri hizmeti | Aydınlatma ve devre tasarımı, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Lamba Gövde Malzemesi | Gıda silikonu |
| Başvuru | Madencilik |
| Ömrü (saat) | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 6500K |
|---|---|
| Özellik | Su geçirmez, Şarj Edilebilir |
| Giriş Gerilimi(V) | AC 220V (±%10) |
| Aydınlatma çözümleri hizmeti | Aydınlatma ve Devre Tasarımı |
| Kullanım | Yeraltı aydınlatması, madencilik aydınlatması |
|---|---|
| Darbe dayanımı | 1,5 metreye kadar |
| Modeli | %100 Polyester |
| Su Geçirmez Seviye | IP67 |