| Pil Kapasitesi | 6.6Ah Li-ion pil paketi |
|---|---|
| Ağırlık | 420g |
| Ana ışığın ömrü | 100000 saat |
| Lümen | 216 lümen |
| Su geçirmez | IP67 |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 50°C |
|---|---|
| Malzeme | bilgisayar |
| Ana ışık parlaklığı | 25000 LÜKS |
| Ana ışık aydınlık | 348 ışık |
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| Ürün Adı | Madenciler için patlama karşıtı madencilik fener |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Ürün Adı | Profesyonel Yeraltı Madeni ışığı |
|---|---|
| Parlaklık | 10000 lüks |
| Malzeme | ABS |
| Çizgi açısı | 120° |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün Adı | Madenci Kapağı Lampu |
|---|---|
| Ağırlık | 450g |
| Malzeme | ABS |
| Parlaklık | 1000 Lümen |
| Su geçirmez | IP68 |
| Işık kaynağı | bir ana ışık altı yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Türü | Şarj edilebilir Li-ion pil |
| Türü | Farlar |
| Ip derecesi | IP67 |
| Güç Kaynağı | LED |
| Ürün Adı | Taşınabilir Acil Durum Elektrik Santrali |
|---|---|
| fonksiyon | Hızlı Şarj Desteği, Solar Panel Şarjı, LED Ekran, Tutucu, Solar şarj desteği, Çakmak |
| Türü | Su Geçirmez, Hızlı Şarj, Fişli, Yüksek Kapasite, Kablolu, TAŞINABİLİR, Güç İstasyonu, Kiralık Güç Ba |
| Pil Türü | LiFePO4 Pil |
| Pil Kapasitesi | 537.6Wh |
| Işık kaynağı | 1 adet ana ışık ve 2 adet yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 10.4Ah Şarj edilebilir Li-ion Pil |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 450mA - 800mA |
| Ana ışık Güç | 1,4W - 3W |
| Ürün Adı | Arka Uyarı Işıklı Yarı Kablolu Kapak Lambası |
|---|---|
| aydınlatma derecesi | 15000 lüks |
| Işık kaynağı | 1 Ana Işık 2 Yardımcı Işık |
| Pil Kapasitesi | 6.8Ah Li-ion Pil Paketi |
| Sürekli çalışma süresi | 13 - 15 Saat |
| Işık kaynağı | bir ana ışık altı yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 3.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 300mA |
| Ana ışığın gücü | 1.1W |