| Ürün Adı | Arka Uyarı Işıklı Yarı Kablolu Kapak Lambası |
|---|---|
| aydınlatma derecesi | 15000 lüks |
| Işık kaynağı | 1 Ana Işık 2 Yardımcı Işık |
| Pil Kapasitesi | 6.8Ah Li-ion Pil Paketi |
| Sürekli çalışma süresi | 13 - 15 Saat |
| Işık kaynağı | bir ana ışık altı yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 3.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 300mA |
| Ana ışığın gücü | 1.1W |
| Aydınlatma Modları | Yüksek/Düşük/Flaşör |
|---|---|
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Aydınlık | 216 lümen |
| LED ışık kaynağı | Cree |
| Güç Kaynağı | Şarj edilebilir pil |
| Ürün Adı | Arka Uyarı Işıklı Yarı Kablolu Kapak Lambası |
|---|---|
| aydınlatma derecesi | 15000 lüks |
| Işık kaynağı | 1 Ana Işık 2 Yardımcı Işık |
| Pil Kapasitesi | 6.8Ah Li-ion Pil Paketi |
| Sürekli çalışma süresi | 13 - 15 Saat |
| Model numarası | GLC-6 |
|---|---|
| Uygulama | yeraltı aydınlatması,tünel,kömür madenciliği |
| Su geçirmezlik Seviyesi | IP68 |
| Ürün Adı | GLC-6 |
| Süre Süre | 16 saat |
| Pil Kapasitesi | 7Ah şarj edilebilir li-ion pil |
|---|---|
| Sertifika | CE,CCC,ATEX |
| Kullanımı | Yeraltı aydınlatması, madencilik aydınlatması |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Su geçirmez derecesi | IP68 |
| Model numarası | GLC-6 |
|---|---|
| Başvuru | yeraltı aydınlatması,tünel,kömür madenciliği |
| Su Geçirmez Seviye | IP68 |
| Öğe adı | GLC-6 |
| Süre | 16 saat |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 50°C |
|---|---|
| Malzeme | bilgisayar |
| Ana ışık parlaklığı | 5000 LÜKS |
| Ana ışık aydınlık | 96 LUM |
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| Teslim süresi | 10-15 gün |
|---|---|
| Marka adı | Green Lighting |
| Model numarası | GL-T666 |
| Model numarası | GL-T666 |
|---|---|
| Işık kaynağı | bir cree LED |
| Yaşam süresi | 100000 saat |
| Çalışma süresi | 8 saat |
| Ağırlık | 280G |