| Giriş Gerilimi | AC85-265V |
|---|---|
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| Özelleştirme | Mevcut |
| Darbe Dayanımı | IK07 |
| Ağırlık | 150-300 gram |
| Montaj seçeneği | Tavan montajı/kanca montajı |
|---|---|
| Çalışma süresi | 13 - 15 Saat |
| Ayarlanabilir lamba tutucu | 90° |
| Color Temperature | 5000K - 6500K (Daylight White) |
| Aydınlatma Modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Çalışma süresi | 16 saat-18 saat |
|---|---|
| Su geçirmez | IP68 |
| Şarj süresi | ≤6 saat |
| Pil döngüleri | 1000 devir |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım |
| Işık kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| aydınlatma derecesi | 15000 Lux |
| Aydınlık akı | 1000-10000lm |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| IP sınıfı | Su geçirmez IP67 |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | Western Union, T/T, PayPal |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
|---|---|
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| Su geçirmez sınıf | IP68 |
| Uygulama | Madencilik, Tünelcilik, İnşaat vb. |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım |
| Ürün Adı | 6.8Ah LED kapak lambası yeraltı madenciliği |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-Aux-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Ürün Adı | 6.8Ah LED kapak lambası yeraltı madenciliği |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-Aux-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Ürün Adı | Kömür madencileri kafa lambası |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-Aux-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Ürün Adı | LED güvenlik kask lambaları |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |