| Işık kaynağı | bir ana ışık altı yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Türü | Şarj edilebilir Li-ion pil |
| Tip | Farlar |
| IP derecelendirmesi | IP67 |
| Güç kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| Garanti | 3-5 yıl |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20 ℃ -60 ℃ |
| Pil | Lityum pili |
| Renk | yeşil |
| Lamba Gövde Malzemesi | Plastik |
| Darbe Dayanımı | 2 metreden düşme |
|---|---|
| Su geçirmez sınıf | IP68 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Işın Mesafesi | 200 metre |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Çalışma Süresi | 13-15 saat |
|---|---|
| Montaj Seçenekleri | Tavan, duvar, kutup |
| Pil döngüleri | 1200 Döngü |
| Pil Türü | Şarj Edilebilir Lityum İyon |
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| Giriş voltajı | AC85-265V |
|---|---|
| Ürün adı | LED madencilik lambaları |
| Pil döngüleri | 1200 çevrim |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Su Geçirmez Seviye | IP67 |
| Başvuru | Madencilik, İnşaat, Endüstriyel vb. |
|---|---|
| Model numarası | GL-T666 |
| Ayarlanabilir açı | 90 derece |
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| aydınlatma derecesi | 10000lüks |
| Pil Kapasitesi | 6.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Ana ışığın gücü | 1.78W - 4.4W - 0.5W |
| Su geçirmez sınıf | IP68 |
| Ana ışığın ömrü | 100000 saat |
| Aydınlık akı | 10000lm |
|---|---|
| aydınlık | 221 lümen |
| Güç kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| Işın açısı | 120 ° |
| Çalışma süresi | 16 saat |
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
|---|---|
| Koruma Derecesi | su geçirmez IP68 |
| Pil döngüleri | 1200 Döngü |
| Aydınlatma modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Çalışma süresi | 13 - 15 Saat |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Mont başına on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |