| Parlaklık | 200 - 1000 lümen |
|---|---|
| Koruma Derecesi | su geçirmez IP68 |
| Su geçirmez Sınıf | IP68 |
| Kurulum | Tavan, duvar, kolye |
| Özellik | Ayarlanabilir, taşınabilir, düşük güç göstergesi |
| aydınlatma derecesi | 10000lüks |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | Şarj edilebilir Li-ion pil |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Kullanımı | Tünel, madencilik, yeraltı. |
| Lümen | 216 lümen |
| Ömür boyu | 100, 000 saat |
|---|---|
| Özellik | Ayarlanabilir, taşınabilir, düşük güç göstergesi |
| Sürekli çalışma süresi | 15 saat |
| Su geçirmez seviye | IP68 |
| Özellikler | Suya Dayanıklı, Toz Geçirmez, Darbeye Dayanıklı |
| Ürün Adı | kl5lm madencilik lambası |
|---|---|
| Kullanımı | Madenci Çalışma Aydınlatması İçin Kullanılır |
| Parlaklık | 10000lüks |
| Pil döngüleri | 1000 devir |
| Pil Kapasitesi | 6.6Ah Şarj Edilebilir Li-ion Pil |
| Pil döngüleri | 1200 Döngü |
|---|---|
| Ana LED süresi | 14-16 saat |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Voltaj | AC 100-240V |
| Ip derecesi | IP68 |
| Öğe Adı | GL4.5-A |
|---|---|
| Ağırlık | 420g |
| IP Sınıfı | Su geçirmez IP67 |
| Kapasite | 6,6ah\7,8ah |
| Güç Kaynağı | Pil |
| Işık Akısı | 10000lm |
|---|---|
| Ağırlık | 150 gram |
| Model numarası | GLD-6 |
| Darbe Dayanımı | 2 metreden düşme |
| Suya Dayanıklılık | IP67 |
| Koruma Derecesi | su geçirmez IP68 |
|---|---|
| Parlaklık | 12500 lüks - 25000 lüks |
| Garanti | 2 Yıl |
| Gerilim | AC85-265V |
| IP sınıfı | Su geçirmez IP67 |
| Hizmet vermek | OEM/ODM mevcut |
|---|---|
| Akü kapasitesi | 13,6Ah Şarj Edilebilir Li-ion Pil |
| Ana Işık Akımı | 400mA - 800mA |
| CRI | RA> 80 |
| Renk sıcaklığı | 5000K-6500K |
| Model numarası | GLC-6 |
|---|---|
| Uygulama | yeraltı aydınlatması,tünel,kömür madenciliği |
| Su Geçirmez Seviye | IP68 |
| Öğe Adı | GLC-6 |
| Süre | 16 saat |