| Modeli | GL-T666A Patlamaya Karşı El Feneri |
|---|---|
| 1 metrelik parlaklık | 10000lüks |
| Çalışma Süresi | 10-24 saat |
| ağırlık | 360g |
| Su geçirmez sınıf | IP68 |
| Ürün Adı | LED madenciliği Far |
|---|---|
| Parlaklık | 10000 lüks |
| Malzeme | ABS |
| Çizgi açısı | 120° |
| Garanti | 1 yıl |
| aydınlatma derecesi | 25000 LÜKS |
|---|---|
| Su geçirmez | IP68 |
| Şarj Zamanı | 4 saat |
| Çizgi açısı | 120 derece |
| Parlaklık | 1000 Lümen |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-+50℃ |
|---|---|
| Voltaj | AC85-265V |
| Uygulama | Madencilik, Tünelcilik, İnşaat vb. |
| Garanti | 2-5 Yıl |
| Özellikler | Yüksek verimlilik, enerji tasarrufu, uzun ömür |
| aydınlatma derecesi | 7000 lüks |
|---|---|
| Uygulama | Madencilik, Tünelcilik, İnşaat vb. |
| Özellikler | Yüksek verimlilik, enerji tasarrufu, uzun ömür |
| standart voltaj | 3.7v |
| Güç | 1,3 W |