| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Model | GL-T666(A) |
| Işık Kaynağı | Bir ana ışık |
| Nominal Voltaj | 3.7V |
| Pil Kapasitesi | 6.8Ah şarj edilebilir li-ion pil |
| Güçlü Işık Akımı | 760mA |
| Zayıf Işık Akımı | 260mA |
| LED Gücü | 3W |
| 1 Metrede Parlaklık | 10000LUX |
| Ana Işık Ömrü | 100.000 saatten fazla |
| Çalışma Süresi | 9 saat |
| Pil Ömrü | 800 döngü |
| Şarj | 5V/1.5A |
| Su Geçirmezlik Sınıfı | IP68 |